Tutvustus

Tere!

Mina olen Karis, sündinud ja kasvanud Tartus. Rõõmsameelne ja aktiivne olen olnud terve elu. Vabal ajal laulan segakooris, tantsin ja loen. Keskkoolis juhtisin õpilasomavalitsust, ülikoolis nõustasin esmakursuslasi. Suhtlemine ja organiseerimine tuleb mul hästi välja ja sellepärast oli 12 aastat logistikasektoris loogiline karjäärivalik. Eneseareng ja õppimine on mu elus olulisel kohal. Julged valikud ei üllata enam ühtegi minu lähedast. 2020. aastal tegin oma elus karjääripöörde ja asusin tööle personalijuhina. 

Julgus ja isikupära on märksõnad, mis iseloomustavad mind kõige paremini. Riiete ja pesu puhul kõnetavad mind värvid, mugavus, unikaalsus ja silmapaistvus. Aga just seda on Eesti turult väga raske leida. Eriti, kui sinu mõõdud ei vasta ühiskonna normidele. 

DDIIVA OÜ sündis 21.01.2020. Idee seeme oli mul peas idanenud juba seitse aastat. Isiklik huvi oli see, mis andis tõuke uurida, kas ei saaks kuidagi parandada pluss suuruses pesu valikut Eesti turul. Olen olnud kogu elu standardist erineva suurusega. Noore naisena, kes tahab samamoodi pesus särada ja end hästi tunda, polnud poodides minu jaoks valik just eriti rõõmustav. Vastupidi- olen kordi ja kordi pesu otsingutel lahkunud poest tühjade kätega- masenduses ja pettunud.

2019 aastal jõudsin ma karjääris teelahkmele – kas jätkata endistviisi või muuta suunda. Otsustasin tulla välja oma mugavustsoonist ja anda võimaluse endale kui ettevõtjale. Kuna Elomi bränd oli mulle silma jäänud juba varem ja Eestis neid tooteid ei müüdud, siis hakkasin asja uurima. Oma teekonnal jõudsin tarnijateni, tegin nendega kokkulepped ja hakkasin oma tutvusringkonnas tasapisi pesu müüma. Nägin, et sama murega naisi minu ümber on palju ja pesu vastu huvi suur.

Nii lõin 21. aprillil 2020  Facebooki grupi nimega Kurvika Naise Karismaatiline Pesu. Seal tutvustan Elomi kollektsioone, mis muutuvad kaks korda aastas. Grupp on tänaseks kasvanud 1400 liikmeni, mille eest olen siiralt tänulik. Hetkel saab tellimusi teha otse minuga kontakteerudes. Tahan hoida oma suhtluse naistega vahetuna, sest personaalne lähenemine on see, mis seob. Naiste ehe ja vahetu tagasiside hästi istuva ja imelise pesu omanikuna on minu jaoks hindamatu.

Ma saan aru oma klientide muredest, sest elan seda elu ise ka. Ma tean, mis tunne on käia poest poodi ja ainus, mis sa sealt kuuled, on: “Sinu suurust meil pole!”. Lootusetus ja hirm on need tunded, mis sel hetkel mind valdavad. 

Pesu müük on ainult üks osa minu missioonist. Ma suhtlen pesu müües erinevate naistega üle Eesti ja näen, et nende enesekindlus on üsna madal. Kuna olen ise läbi käinud eneseleidmise teekonna, siis tahan siiralt ka teisi aidata ja inspireerida. Nii olen ise pesus poseerides püüdnud olla eeskujuks ja näidata, et iga kehakuju on ilus, ainulaadne ja eriline.

Minu sõnum Sulle, armas Naine on: Ole uhke oma ilusa keha üle ja tee julgeid valikuid! Armasta ja väärtusta ennast! Enam ei pea leppima paratamatusega. Elomi brändi Eesti turule tulekuga on pluss suuruses naiste pesu valik palju laiem. Ja mitte ainult pesu. Selleks, et särada ka suvel pakub Elomi bränd pluss suuruses naistele mõeldud rannariideid

Põhimenüüst Pesukollektsioonid ja rannariided valides leiad praegu saada olevad kollektsioonid. Tooteid saab tellida läbi Kurvikate Facebooki grupi või minuga otse kontakteerudes.

Enesekindlust, sära ja naiselikkust!

Teie Karis

PS! Liitu Facebooki grupiga Kurvika Naise Karismaatiline Pesu ja saa infot kõige värskemate kollektsioonide kohta.